رفتن به محتوا رفتن به پابرگ
درباره ما
درباره داده های نوری افق ایرانیان

شرکت داده های نوری افق ایرانیان (سهامی خاص) در سال 1396 برای فعالیت در زمینه های مخابراتی و ارتباطات تاسیس شد. ما عضوی از گروه ایزی هستیم که این گروه شامل تعدادی از شرکتهایی است که در زمینه تکنولوژیهای پیشرفته فعالیت دارند.
با توجه به قرابت زیاد و روزافزون بین شبکه های کامپیوتری و صنعت مخابرات، مجموعه ما تصمیم گرفت شرکتی که به طور تخصصی دراین زمینه ها فعالیت می نماید را تاسیس کند. بنا براین شرکت داده های نوری افق ایرانیان تاسیس گردید.
به این ترتیب، ماموریت و هدف ما (شرکت افق) این است که ، برای کمک به گسترش تکنولوژی های نوین در کشور، در این بازار حضور پررنگی داشته باشیم.
به عبارت دیگر شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه YEALINK در ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP(Voice Over IP) و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.

مهندس مرعشی
مدیریت
end-of-page-05
سرعت و دقت در 24ساعت اجرا

شرکت داده های نوری افق ایرانیان با دارا بودن تیمهای اجرایی و پیمانکاران توانا در زمینه اجرای پروژه های مخابراتی و شبکه ، می تواند کلیه نیازهای مشتریان را برآورده کند و آسایش مصرف کنندگان را تامین نماید.
سرعت و دقت همیشه لازمه اجرای پروژه ها می باشد و تیمهای اجرایی ما این دو عامل ، اجزای جدا نشدنی فعالیتهایشان است.

نیروی خلاق و با تجربه

نیروهای متخصص و با تجربه ما خیالتان را بابت پروژه ها راحت می کنند.

بیش از25سال سابقه تامین کالا

شرکت داده های نوری افق با تجربه بیش از 25 ساله مدیران و سهامداران در زمینه بازرگانی و ارتباطات وسیع داخلی و خارجی خود، همیشه به عنوان یکی از بهترین تامین کنندگان کالاهای اکتیو و پسیو در شبکه های مخابراتی و کامپیوتری شناخته شده است.
بنابراین توانایی، مشتریان می توانند مطمئن باشند که همیشه بهترین کیفیت با مناسبترین قیمت در اختیارشان خواهد بود.

طراحی صددرصد طرح های عملیاتی

برای استفاده از یک بستر متمرکز و مطمئن شبکه برای ارائه سرویـسهـای مـورد نـیــاز هر پـروژه اعـم از تـلـفن، اینـترنت (دیتـا) ، خانه های هـوشـمــنـد و … نیاز به ارائه راهکارهای مجتمع و با دید گسترده و مسلط به تکنولوژی روز دنیا می باشد.
شرکت داده های نوری افق ایرانیان این توانایی را دارد که برای هر نوع پروژه ای، فارغ از کوچکی یا بزرگی آن، راهکار منحصر به فرد آن را ارائه و طراحی نماید.

رضایت کارفرمایان
94%
تیم مجرب و کارآمد
85%
همراهی با تکنولوژی روز دنیا
90%
49203963
کسانی که به ما اعتماد کردند

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.