رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

BLT60

BLT60

چراغ نمایش وضعیت کاربر

در بسیاری از دفاتر کاری بزرگ یا مراکز تماس، کاربران ناخواسته در شرایطی که همکارشان درحال کار یا مکالمه‌ی تلفنی است، ممکن است او را صدا کرده و ایجاد مزاحمت کنند. کمپانی بزرگ Yealink برای رفع نیاز کاربران خود در این زمینه، BLT60 را طراحی و به بازار مشتریان خود عرضه کرد. در ادامه به بررسی بیشتر این محصول می‌پردازیم.
BLT60 یالینک به افزایش بهره وری در دفاتر کاری کمک می‌کند. با راهنمایی چراغ آن افراد اطراف شما متوجه می‌شوند که شرایط کاری شما چیست؛ این محصول وضعیت اشغال یا آزاد بودن تلفن‌های رومیزی و یا تلفن‌های نرم افزاری را با رنگ‌های مختلف به صورت پیوسته نمایش می‌دهد ؛ برای مثال وقتی که BLT60 به رنگ قرمز می‌باشد به این معنی است که شما در حال مکالمه هستید پس اطرافیان مزاحم شما نخواهند شد. علاوه بر این، BLT60 یالینک با یک کابل بلند ۱٫۸ متری به شما این امکان را می‌دهد تا چراغ را در هر کجا که دوست دارید و به آسانی دیده می‌شود قرار دهید. مثلا در کنار میزتان یا گوشه مانیتورتان.
همچنین وقتی که شما از میزتان دور هستید با چشمک زن قرمز متوجه می‌شوید که تماسی دارید و حتی اگر صدای زنگ آن را نشنوید، آن تماس را از دست نمی‌دهید.
شما می‌توانید برای تهیه این محصول و گرفتن مشاوره فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.