رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

BT41

BT41

دانگل بلوتوث یالینک

ایجاد قابلیت اتصال تلفن‌های تحت شبکه به بلوتوث :
کمپانی یالینک تلفن‌های تحت شبکه‌ی متنوعی را در بازار عرضه کرده است. برخی از مدل‌ها قابلیت اتصال به Wi-Fi و بلوتوث را بر روی خود دارند، اما در بعضی مدل‌ها برای اتصال به Wi-Fi و یا بلوتوث باید از دانگلی جداگانه استفاده کرد تا امکان برقراری اتصال تلفن‌های تحت شبکه به بلوتوث را ایجاد کند. اکنون ما به شما محصولی را معرفی می‌کنیم تا قابلیت اتصال به بلوتوث را برای تلفن تحت شبکه‌ی شما به ارمغان آورد؛ این محصول چیزی نیست جز دانگل BT41.
دانگل BT41، با ایجاد قابلیت اتصال تلفن‌های تحت شبکه به بلوتوث علاوه بر سرعت بخشیدن به ارتباطاتتان و آسان شدن ارتباطات VOIP به واسطه‌ی استفاده از گوشی تلفن همراهتان، به شما این امکان را می‌دهد تا تلفن تحت شبکه‌ی خود را به راحتی و بدون دغدغه به هدست یا اسپیکر خود متصل کنید و از امکان مکالمه‌ی بی‌سیم لذت ببرید.
با اتصال این دانگل به پورت USB گوشی‌های Yealink، بلافاصله امکان برقراری ارتباط با دستگاه‌های دارای اتصال بلوتوث فراهم خواهد شد. این اتصال می‌تواند هم به صورت دریافت کننده و هم به صورت ارسال کننده باشد؛ به این معنی که اگر با استفاده از ارتباط بلوتوثی، گوشی تلفن همراه خود را به گوشی تحت شبکه رومیزی Yealink متصل کنید، کلیه‌ی تماس‌هایی که با موبایل و تلفن همراه شما گرفته می‌شود بدون هیچ هزینه‌ای به گوشی رومیزی شما منتقل می‌شود و شما می‌توانید همانند یک ارتباط ثابت با همان پایداری و کیفیت صدا به مکالمه بپردازید. همچنین می‌توانید با استفاده از گوشی تحت شبکه رومیزی Yealink خود، با مخاطبان گوشی همراه و موبایلتان، با همان خط موبایل تماس بگیرید و یا SMSهای خود را بخوانید و پاسخ دهید.
روش دیگر به کار گیری این دانگل استفاده از هدست‌ها و اسپیکرهای بلوتوثی برای برقراری مکالمه‌ی تلفنی با خط تحت شبکه می‌باشد و امکان مکالمه بدون بدست گرفتن گوشی و محدودیت حرکتی را برای شما فراهم می‌کند. با استفاده از دانگل BT41 از آسایش و راحتی در هنگام مکالمه و کیفیت صدای HD گوشی‌های Yealink لذت ببرید.
شما می‌توانید برای تهیه این محصول و گرفتن مشاوره‌ی فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.