رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

CP900

اسپیکر قابل حمل یالینک CP900

اسپیکر میکروفن جمع و جور با کارایی بسیار زیاد
اسپیکر پیشرفته‌ی قابل حمل، ایده آل برای مسافرت و جلسات حداکثر ۶ نفره
اسپیکر Yealink CP900 دارای قابلیت اتصال از طریق پورت USB و بلوتوث است. با توجه به کیفیت صدای عالی این اسپیکر، علاوه بر اینکه می‌توان در جلسات بالای ۶ نفر از آن استفاده کرد، مناسب برای جلسات در حال حرکت یا حرکت در هنگام تماس نیز می‌باشد.
چراغ چشمک زن، اعلانی را برای تماس بی پاسخ ، نامه صوتی یا جلسه آینده برنامه Microsoft Teams نشان می‌دهد.

با فشار تنها یک دکمه برنامه Microsoft Teams فعال می‌شود.
برای فعال سازی دستیار هوشمند Cortana تنها کافیست یک دکمه را فشار دهید.
* Yealink CP900 و CP700 دارای دو نسخه جداگانه برای تیم های UC و Microsoft است.

نحوه عملکرد میکروفون ۶جهته هوشمند

Yealink CP900 با شش میکروفون جهت دار هوشمند واقع در اطراف پایه طراحی شده است ، که از هر جهتی در ۳۶۰ درجه صدا را می‌گیرند ، بنابراین شرکت کنندگان هنگام مکالمه نیازی به ازدحام در اطراف بلندگو ندارند و به آن‌ها امکان مکالمه طبیعی در یک محیط فراگیر و انعطاف پذیر را می‌دهد.

بلندگوهای Yealink از فناوری صدای دوطرفه کامل پشتیبانی می‌کنند ، بنابراین تماس ها از هر دو طرف بهترین صدا را دارند.

طراحی قابل حمل اسپیکر Yealink CP900

بلندگوهای Yealink CP900 دارای طراحی سبک بوده و به اندازه کافی کوچک و جمع و جور برای حمل در کیف لپ تاپ یا کوله پشتی هستند. ضمنا این محصول به همراه یک کیف کوچک حمل و نقل مخصوص خود ارائه می‌شود.
Yealink CP900 یک اسپیکر استثنایی است که تنظیم و استفاده از آن بسیار آسان است.
ابزارهای جدید برای قدرت کار در شرایط متحرک

“کار چیزی است که شما انجام می‌دهید نه مکانی که به آنجا می‌روید .”

این جمله هیچ گاه به اندازه امروزه به واقعیت نزدیک نبوده است، به این دلیل که کارکنان در صنایع و مناطق مختلف، این روزها به خاطر رعایت “فاصله گذاری اجتماعی” از خانه و به صورت دورکاری ، فعالیت می‌کنند. در محیط چالشی این روزها، راه‌های فعالیت و همکاری ما در حال تغییر است و به همین دلیل به ابزارهای جدید نیاز است تا به کارکنان کمک کند که فارغ از اینکه در چه مکانی کار می‌کنند، بهره وری بیشتری داشته باشند.
برای تماشای ویدیوهای این محصول اینجا کلیک کنید.
شما می‌توانید برای تهیه این محصول و گرفتن مشاوره‌ی فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.

يراحی سایت و بهینه سازی توسط هلووب