رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

DD10K

DD10K
دانگل تلفن های بیسیم ؛

برای استفاده از گوشی‌های بی‌سیم باید پایه‌های DECT یا دانگل DD10K را نیز به همراه گوشی تلفن خریداری کنید.
کمپانی Yealink انواع مختلفی از گوشی‌های سیمی یا بی‌سیم را تولید کرده است. برای استفاده از گوشی‌های بی‌سیم باید پایه‌های DECT یا دانگل DD10K را نیز به همراه گوشی تلفن خریداری کنید؛ اکنون ما می‌خواهیم به معرفی دانگل DD10K، محصول بسیار کاربردی این کمپانی، بپردازیم.
Yealink برای راحتی کاربران خود و کاهش هزینه‌های جانبی برای آن‌ها، محصولی را طراحی کرده است تا تلفن‌های سیمی و ثابت سری T5 خود را به راحتی به پایه‌ی DECT تبدیل کنند و برای استفاده از گوشی‌های بی‌سیم دیگر نیازی به تهیه‌ی پایه DECT جداگانه نداشته باشند. از طرفی این قطعه اگر بر روی گوشی‌های T41S وT42S نصب شود می‌توان از این گوشی‌ها به شکل بی‌سیم و با استفاده از یک پایه‌ی DECT به نام W60B و همانند گوشی‌های بی‌سیم W56H و W53H استفاده نمود. به این ترتیب در مکان‌هایی که سیم کشی شبکه وجود ندارد یا امکان آن نیست و یا زمان کافی برای سیم کشی نباشد می‌توان از سیستم تلفن تحت شبکه‌ی بی‌سیم با تکنولوژی DECT نه تنها با گوشی‌های دستی بلکه با گوشی‌های رو میزیT41S و T42S نیز استفاده نمود. این دانگل‌ با وجود قیمت بسیار مناسبش نسبت به پایه‌های DECT، همان کاربرد را برای کاربران دارد و نیازشان را برطرف می‌کند.

دانگل DD10K از کدام گوشی‌های تلفن پشتیبانی می‌کند؟

این دانگل به واسطه‌ی پورت USB به تمامی گوشی‌های سری T5، اعم ازT53 /T53W /T54W /T57W /T58A /VP59 و گوشی T41S وT42S متصل می‌شود. دانگل DD10K هنگامی که به گوشی‌های سری T5 متصل می‌شود در جایگاه W60B قرار گرفته و در این حالت شما با تهیه‌ی گوشی‌های بی‌سیم و ست کردن آن‌ها با تلفن‌های رومیزی خود دیگر نیازی به خرید پایه‌ی DECT نخواهید داشت. و اگر بر روی گوشی‌هایT41S وT42S قرار گیرد با استفاده از یک پایه‌ی DECT مدل W60B نیاز به کابل کشی شبکه بر طرف می‌شود.
شما می‌توانید برای تهیه این محصول و گرفتن مشاوره‌ی فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.