رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

EXP40

ماژول توسعه EXP40

اگر شما از کاربران تلفن‌های تحت شبکه هستید، حتماً برایتان پیش آمده است که در هنگام انتقال تماس و یا برقراری ارتباط با همکارانتان با مشکل فراموش کردن شماره تلفن مواجه شده باشید. اکنون ما با معرفی محصولی کاربردی، راهکاری ساده برای برطرف کردن این مشکل به شما نشان می‌دهیم. کمپانی Yealink با ساخت محصولی به نام اکسپنشن (EXP)، کاری کرد تا کاربران به راحتی و به صورت همزمان چندین کلید شماره را در دسترس خود داشته باشند. هر سری از گوشی‌های تلفن این برند، با اکسپنشن مربوط به مدل خود کار می‌کنند؛ در اینجا ما به بررسی EXP43 که در واقع متناسب با تلفن‌های سری T4U است، می‌پردازیم.
EXP40 شامل یک صفحه کلید با LCD گرافیکی ۳۲۰×۱۶۰ است که دارای ۲۰ کلید فیزیکی در اطراف این صفحه‌ی LCD می‌باشد. این ماژول را می‌توان در دو زاویه‌ی متفاوت تنظیم کرد و بر روی آن ۳۸ شماره قابل ذخیره سازی است.
در هنگام خرید EXP40 باید به این نکته توجه کنید که این ماژول در میان گوشی‌های تلفن سری۴ برند Yealink فقط از مدل‌های T46S ,T48S پشتیبانی می‌کند.
فضای صفحه نمایش اضافی و تعداد دکمه‌های اضافه شده ، پیمایش کاربر را ساده می‌کند و عملکردهای اساسی عملیاتی مانند شماره گیری سریع ، BLA ، *BLF** ، انتقال تماس ، انتقال و نگه داشتن را ساده می‌کند. حداکثر شش سیستم تلفنی EXP40 را می‌توان روی یک زنجیره متوالی متصل کرد.
Yealink EXP40 پیشرفته جدید یک ابزار تلفن تحت شبکه ایده آل برای پذیرندگان ، کارشناسان یا کارمندان مرکز تماس است که نیاز به نظارت و مدیریت حجم زیادی از تماس‌ها به طور منظم دارند.
شما می‌توانید برای تهیه‌ی این محصول و گرفتن مشاوره فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.
BLF* : نمایشگر خط اشغال؛ برای نمایش دادن اینکه در کدام یک از خطوط داخلی هم اکنون در حال مکالمه و اشغال است.
BLA** : اشتراک توانایی پاسخگویی به تماس‌های وارده یک شماره تلفن، توسط یک نفر.

مشخصات فنی:


صفحه رنگی ۴٫۳ اینچ ۲۷۲×۴۸۰ پیکسل
آیکون های رنگی برای تجربه بصری عالی
۲۰ کلید فیزیکی با LED دو رنگ در هر صفحه
۳ کلید کنترلی با LED های چشمک زن برای انتقال سریع بین صفحات
قابلیت افزایش تا ۳ ماژول توسعه به صورت سری
قابل تنظیم در دو زاویه ایستاده

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.