رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

EXP43

ماژول توسعه EXP43

اگر شما از کاربران تلفن‌های تحت شبکه هستید، حتماً برایتان پیش آمده است که در هنگام انتقال تماس و یا برقراری ارتباط با همکارانتان با مشکل فراموش کردن شماره تلفن مواجه شده باشید. اکنون ما با معرفی محصولی کاربردی، راهکاری ساده برای برطرف کردن این مشکل به شما نشان می‌دهیم. کمپانی Yealink با ساخت محصولی به نام اکسپنشن (EXP)، کاری کرد تا کاربران به راحتی و به صورت همزمان چندین کلید شماره را در دسترس خود داشته باشند. هر سری از گوشی‌های تلفن این برند، با اکسپنشن مربوط به مدل خود کار می‌کنند؛ در اینجا ما به بررسی EXP43 که در واقع متناسب با تلفن‌های سری T4U است، می‌پردازیم.
EXP43 شامل یک صفحه کلید با LCD رنگی۴٫۳ اینچ ۲۷۲X480 پیکسل است که دارای ۲۰ کلید فیزیکی با LED دو رنگ در اطراف این صفحه‌ی LCD می‌باشد. این ماژول را می‌توان در دو زاویه‌ی متفاوت تنظیم کرد و بر روی آن ۶۰ شماره قابل ذخیره سازی است. شما می‌توانید به صورت همزمان از سه EXP43 برای یکی از تلفن‌های سری T4U استفاده کنید؛ یعنی ۱۸۰ کلید ذخیره!!!
فضای صفحه نمایش اضافی و تعداد دکمه های اضافه شده ، پیمایش کاربر را ساده می کند و عملکردهای اساسی عملیاتی مانند شماره گیری سریع ، BLA ، *BLF** ،انتقال تماس ، انتقال و نگه داشتن را ساده می کند.
ماژول توسعه گوشی های سری T4U یالینک تنها با مدل‌های T43U، T46U و T48U از این سری سازگاری دارد و T42U فاقد قابلیت اتصال به EXP می‌باشد.
Yealink EXP43 پیشرفته جدید یک ابزار تلفن تحت شبکه ایده آل برای پذیرندگان ، کارشناسان یا کارمندان مرکز تماس است که نیاز به نظارت و مدیریت حجم زیادی از تماس ها را به طور منظم دارند.
شما می‌توانید برای تهیه‌ی این محصول و گرفتن مشاوره فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.
BLF* : نمایشگر خط اشغال؛ برای نمایش دادن اینکه در کدام یک از خطوط داخلی هم اکنون در حال مکالمه و اشغال است.
BLA** : اشتراک توانایی پاسخگویی به تماس‌های وارده یک شماره تلفن، توسط یک نفر.


مشخصات فنی:


صفحه رنگی ۴٫۳ اینچ ۲۷۲×۴۸۰ پیکسل
آیکون های رنگی برای تجربه بصری عالی
۲۰ کلید فیزیکی با LED دو رنگ در هر صفحه
۳ کلید کنترلی با LED های چشمک زن برای انتقال سریع بین صفحات
قابلیت افزایش تا ۳ ماژول توسعه به صورت سری
قابل تنظیم در دو زاویه ایستاده

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.