رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

MSpeaker II

اسپیکر جلسات ویدیویی یالینک MSpeaker II

اسپیکر و بلندگوی مجزای مدل Flip 5 یالینک یک محصول از شرکت جی بی ال است که با طراحی مشابه نسل قبل خود یعنی مدل Flip 4 که مورد تایید کاربران بسیاری بوده تولید شده است. این مدل همچنین با تکنولوژی بلوتوثی که روی آن تعبیه شده است به تلفن های موبایل هوشمند امروزی متصل شده و به پخش موسیقی و فایل های صوتی می پردازد. این اسپیکر شرکت JBL یک بلندگوی فوق العاده قوی با دارا بودن توان خروجی برابر با ۲۰ وات و فرکانس کارکرد آن در بازهای برابر با ۹۰ تا ۴۰ کیلو هرتز می باشد. همچنین این نکته جالب دیگر این اسپیکر این است که شما میتوانید به پاسخگویی به تماس های دریافتی تلفن همراه خود نیز به وسیله آن بپردازید.

ویژگی های کلی اسپیکر یالینک:

اسپیکر Flip 5 جی بی ال که طراحی استوانه ای ویژه ای دارد باعث شده تا به راحتی بتوان به عنوان یک اسپیکر دسکتاپ یا به عنوان یک اسپیکر قابل حمل نیز از آن برای لپ تاپ استفاده کرد. با این طراحی پرتاب یا قابل حمل بی نظیری که این شرکت ارائه کرده همچنین این مدل در برابر مایعات مقاومت می کند، و به راحتی می توان آن را به زیر آب برده و نگران آسیب دیدن آن نباشید. این اسپیکر همچنین انرژی مورد نیازش را از طریق باتری لیتیوم یونی با توان ۱۲ ساعت پخش موسیقی مداوم به شما عرضه شده است. همچنین این مدل دارای قابلیت شارژ سریع یا فست شارژ میباشد و شما تنها با دو و نیم ساعت می توانید یک روز کامل از شنیدن موسیقی لذت کافی را ببرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.