رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

SIP-T40G

تلفن تحت شبکه SIP-T40G

کمپانی Yealink با در نظر گرفتن نیازهای گوناگون کابران، گوشی‌های تلفن تحت شبکه را در سری‌های مختلف و با امکانات و قابلیت‌های متفاوت طراحی کرده است. اکنون ما می‌خواهیم به بررسی T40G ، گوشی تلفن تحت شبکه مدیریتی مقرون به صرفه و زیبای برند یالینک بپردازیم.
بدنه‌ی T40G، از جنس مرغوب و با کیفیت ساخته شده و سیستم این تلفن به گونه‌ای است که کار برای هر نوع کاربری را بسیار آسان کرده است. این تلفن سرشار از ویژگی‌ها است که قابلیت همکاری روزانه را افزایش می دهد و ارتباطات مدیران شلوغ را یکپارچه می کند. شما می‌توانید برای استفاده از این تلفن تحت شبکه، هدست UH36 را نیز به آن وصل کنید و در هنگام مکالمه دستانتان آزاد باشد. T40G همچنین تجربه ارتباطی قدرتمند ، ایمن و سازگار را برای محیط دفاتر کوچک و بزرگ ارائه می‌دهد. این تلفن تحت شبکه پیشرفته بر اساس سهولت در استفاده طراحی شده است. گوشی تلفن تحت شبکه T40G مجهز به ویژگی (Power over Ethernet PoE) و کیفیت صدای عالی (HD) می‌باشد و بهره وری شخصی شما را به حداکثر می رساند.
شما می‌توانید برای تهیه‌ی این محصول و گرفتن مشاوره‌ی فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده‌ی رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.

يراحی سایت و بهینه سازی توسط هلووب