رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

EXP50

ماژول توسعه EXP50

ماژول توسعه گوشی های سری T5 – صفحه LCD رنگی
اگر شما از کاربران تلفن‌های تحت شبکه هستید، حتماً برایتان پیش آمده است که در هنگام انتقال تماس و یا برقراری ارتباط با همکارانتان با مشکل فراموش کردن شماره تلفن مواجه شده باشید. اکنون ما با معرفی محصولی کاربردی، راهکاری ساده برای برطرف کردن این مشکل به شما نشان می‌دهیم. کمپانی Yealink با ساخت محصولی به نام اکسپنشن (EXP)، کاری کرد تا کاربران به راحتی و به صورت همزمان چندین کلید شماره را در دسترس خود داشته باشند. هر سری از گوشی‌های تلفن این برند، با اکسپنشن مربوط به مدل خود کار می‌کنند؛ در اینجا ما به بررسی EXP50 که در واقع متناسب با تلفن‌های سری ۵ است، می‌پردازیم.
EXP50 شامل یک صفحه کلید با LCD رنگی ۴۸۰×۲۷۲ است که دارای ۲۰ کلید فیزیکی با LED دو رنگ در اطراف این صفحه‌ی LCD می‌باشد. این ماژول را می‌توان در دو زاویه‌ی متفاوت تنظیم کرد و بر روی آن ۶۰ شماره قابل ذخیره سازی است.
این دستگاه از یک LCD بزرگ با صفحه نمایش رنگی ۴٫۳ اینچی بهره مند است و علاوه بر این ، یک رابط کاربری ساده و قابلیت کنترل پیشرفته تماس را در اختیار شما قرار می‌دهد. به عنوان مثال ، سه صفحه از ۲۰ دکمه قابل انعطاف نشان داده شده بر روی صفحه نمایش تا ۶۰ ویژگی مختلف قابل برنامه ریزی است. عملکرد تلفن‌های IP سری Yealink T5 همچنین با EXP50 تمدید خواهد شد ، می‌توانید کلیدهای خط چند منظوره ارائه شده را به صورت *BLF ، شماره گیری سریع ، انتقال تماس ، نگه داشتن تماس ، مکالمه تماس و … تعیین کنید .
Yealink EXP50 پیشرفته جدید یک ابزار تلفن تحت شبکه ایده آل برای پذیرندگان ، کارشناسان یا کارمندان مرکز تماس است که نیاز به نظارت و مدیریت حجم زیادی از تماس ها را به طور منظم دارند.
شما می‌توانید برای تهیه‌ی این محصول و گرفتن مشاوره فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.
*BLF: نمایشگر خط اشغال؛ برای نمایش دادن اینکه در کدام یک از خطوط داخلی هم اکنون در حال مکالمه و اشغال است.
مشخصات فنی
ماژول توسعه گوشی های سری T5 با صفحه LCD رنگی
صفحه رنگی ۴٫۳ اینچ ۴۸۰×۲۷۲ پیکسل
آیکون های رنگی برای تجربه بصری عالی
۲۰ کلید فیزیکی با LED دو رنگ در هر صفحه
۳ کلید کنترلی با LED های چشمک زن برای انتقال سریع بین صفحات
قابلیت افزایش تا ۳ ماژول توسعه به صورت سری
قابل تنظیم دو زاویه ایستاده

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.