رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

SIP-T44W

تلفن تحت شبکه SIP-T44W

جدیدترین تلفن یالینک، یالینک یک شرکت چینی است که در سال 2001 تاسیس شد و فعالیت خود را با تولید و طراحی تلفن تحت شبکه یالینک، تلفن های VoIP و تلفن های IP تصویری آغاز کرد. این شرکت یکی از معروف ترین برندها در زمینه تولید تلفن های IP و تجهیزات VoIP است که در بیش از 140 کشور جهان فعالیت می کند و جایگاه اول را در بازار جهانی تلفن تحت شبکه و SIP دارد. محصولات ساخته شده توسط این شرکت در زمینه ارتباطات به خصوص ارتباط تصویری می تواند ارتباط شما و کیفیت آن را بهبود بخشد و آن را به کامپیوتر و از طریق نرم افزار به موبایل و تبلت برساند. محصولات ارتباط تصویری این شرکت دارای طراحی باکیفیت، کارکردهای متعدد در عین حال، استفاده راحت و هزینه کم می باشد و قطعا می تواند گزینه مناسبی برای افراد و مشاغل باشد.

جدیدترین تلفن یالینک، استفاده از سانترال به قدری محبوب شده است که یکی از اولین کارهایی است که هنگام راه اندازی یک کسب و کار به آن پرداخته می شود. دلیل این امر ارتباط و اهمیت آن است. در دنیای امروز، بدون ارتباطات قوی و جامع، رشد کسب و کار بسیار کند و کسل کننده خواهد بود. بنابراین سانترال و استفاده از انواع گوشی های ویپ یالینک روز به روز در حال بهبود است. یالینک یکی از معروف ترین برندهای فعال در زمینه سانترال و تجهیزات مرتبط با شبکه می باشد. انواع تلفن تحت شبکه می تواند روی خطوط شهری، شبکه مرکزی، شبکه ویپ و … باشد.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.