رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

UH33

هدست یالینک UH33

با هدست UH33 هم صدای ارسالی و هم صدای دریافتی با کیفیت را در مکالمات خود تجربه خواهید کرد

اتصال ساده و انعطاف پذیری هدست UH33

هدست UH33 دارای ظاهری بسیار زیبا با کارایی آسان است که دارای کیفیت صدای HD می‌باشد. این هدست نه تنها برای استفاده‌ی روزانه در تماس‌ها و مکالمات تلفنی کاربردی است بلکه برای ارتباطات اداری و مراکز تماس تلفن نیز طراحی شده است. هدست UH33 دارای قابلیت اتصال به پورت USB می‌باشد که می‌تواند به تلفن IP ، رایانه شخصی ، رایانه لوحی و تلفن هوشمند متصل شود همچنین شما می‌توانید این هدست را توسط جک ۳٫۵ میلی متری مستقیما به لپ تاپ خود متصل کنید. طراحی ارگونومیک و سبک، هدست UH33 را برای تماس های کنفرانسی طولانی و استفاده روزانه به اندازه کافی راحت کرده است.

عملکرد عالی صدا

این هدست با فناوری صوتی Wideband HD باعث وضوح بیشتر صدا می‌شود و صداهای اضافی پس زمینه را حذف می‌کند. با هدست UH33 هم صدای ارسالی و هم صدای دریافتی با کیفیت را در مکالمات خود تجربه خواهید کرد. با استفاده از قطعه‌ی کوچکی که به کابل این دستگاه متصل شده است کل عملیات این دستگاه از جمله تنظیم میزان صدا و بی‌صدا کردن میکروفون را می‌توانیم کنترل کنیم.
برای تهیه‌ی این محصول و گرفتن مشاوره‌ی فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده‌ی رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

مشخصات فنی

> پشتیبانی از SIP-T41S / T42S / T46S / T48S / T53 / T53W / T54W / T57W / T58A / VP59
> اتصال USB و جک ۳٫۵ میلی متری به لپ تاپ و دستگاه هوشمند
> مدیریت تماس ساده از طریق قطعه کنترل
> نشانگر LED و صدای هشدار دهنده
> فناوری ActiveProtection از کاربران در برابر صدمات صوتی محافظت می کند
> عملکرد بلندگوی صوتی / پهنای باند HD و لغو صداهای پس زمینه

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.