رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

UH34 Dual

هدست یالینک UH34 Dual/Mono

هدست یالینک UH34 MONO با طراحی فوق العاده سبک و وزن 82.5 گرم است که 10 تا 30 درصد سبکتر از سایر هدست های هم رنج است. طراحی بسیار سبک وزن باعث می شود در تمام طول روز راحت و بدون فشار از این هدست استفاده نمایید. این هدست یالینک که با بالشتک های چرمی نرم قابل تعویض (UH34) و فوم دار (UH34 Lite) طراحی شده است، می تواند به راحتی روی گوش قرار بگیرد و همچنین پشتیبانی از تماس های طولانی کنفرانسی به شما کمک کند که باعث می شود شما همیشه از راحتی این هدست لذت ببرید.

مشخصات هدست یالینک UH34 Dual/Mono

هدست یالینک UH34 MONO با قابلیت اتصال پلاگین و بازوی انعطاف پذیر با استفاده از plug-and-play، اتصال به رایانه به آسانی انجام می شود و شما می توانید از یک تماس مطمئن با مشتریان خود لذت ببرید. همچنین این هدست، مطابقت کامل با تلفن ویپ یالینک دارد که کیفیت صدای بهینه را به شما ارائه می دهد. تجربه صوتی با کیفیت بالا مناسب برای تماس و موسیقی ساخته شده است و دارای بلندگوی نسبت سیگنال به نویز بالا و طراحی حفره مستقل است که حذف نویز منفعل با کاهش نویز پس زمینه، مکالمه ای غنی تر و واضح تر ایجاد می کند.

ویژگی های هدست یالینک UH34 Dual/Mono

قابلیت Plug-and-play
1S/T42S/T46S/T48S/T42U/T43U/T46U/T48U/T53/T53W/T54W/T57W/T58A/VP59 (T41S/T42S/T46S/T48S باید به نسخه 82 یا ارتقا داده شودبالاتر)
عملکرد بلندگوی HD Voice/Wideband
میکروفون حذف نویز و نویز غیرفعال لغو
فناوری ActiveProtection از کاربران محافظت می کند آسیب صوتی
نشانگر LED و زنگ هشدار یکپارچه
بازوی بوم قابل خم شدن 320 درجه برای تنظیم آسان بدون شکستن
اتصالات اختیاری برای UH34: USB-C، جک 3.5 میلی متری عمومی
طول کابل هدست: 1.2 متر (از هدست تا تماس واحد کنترل)
طول کابل USB: 0.9 متر (از واحد کنترل تماس تا فیش USB)
سیستم عامل های پشتیبانی شده: Microsoft Windows® 8/8.1/10، Apple Mac OS
اندازه بلندگو: 28mm
حساسیت بلندگو: 93 دسی بل SPL @1 کیلوهرتز
محدوده پاسخ فرکانسی بلندگو: 20 هرتز-20 کیلوهرتز
امپدانس بلندگو: 32Ω، @1.0 کیلوهرتز
قدرت ورودی بلندگو: حداکثر 10 میلی وات
پهنای باند بلندگو: پهنای باند
پاسخ / پایان / رد / نگه داشتن تماس افزایش/کاهش صدا
بی صدا کردن میکروفون
آخرین تماس خروجی را دوباره شماره گیری کنید

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.