رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

UH37 Dual

هدست یالینک UH37 Dual/Mono

این هدست با قابلیت هایی نظیر حذف صدا های اضافه محیط (Noise-Cancelling)، وزن مناسب، دکمه های سخت افزاری و چندین قابلیت کاربردی دیگر راهی بازار شده است که در ادامه بیشتر بررسی می کنیم. پشتیبانی این هدست از مایکرسافت Teams یکی دیگر ازقابلیت های این هدست است که کاربری آن را برای کاربرانی که هر روز با برنامه های مایکروسافت سر و کار دارند آسانتر میکند. قابلیت تماس مجدد و بی صدا کردن هوشمند هنگام مکالمه در این هدست قابلیتی چشمگر برای افرادی است که در روز تماس های تلفنی زیادی برقرار میکنند.

روش های اتصال هدست یالینک UH37 :

این هدست به دو روش قابلیت اتصال به دستگاه مورد نظر شما را دارد. USB-A و USB-C شما میتوانید با توجه به نیاز خود از روشی که مد نظر دارید این هدست را به دستگاه خودتان متصل نمایید..

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.

يراحی سایت و بهینه سازی توسط هلووب