رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

W80B

پایه ارتباط با گوشی­ ای بیسیم W80

پایه فراهم کننده ارتباط با گوشی های بی سیم – تکنولوژی DECT
امروزه کارآمد بودن گوشی‌های تلفن بی‌سیم برای تمامی کاربران تلفن روشن و واضح است. همانطور که برقراری شبکه و سیستم VOIP در بسیاری از مراکز، سازمان‌ها و ادارات، مفید و ضروری می‌باشد؛ وجود سیستم گوشی‌های تلفن بی سیم نیز برای هر مکانی لازم و بهینه است. تا در صورت لزوم کاربر بتواند در هنگام مکالمه حرکت کرده و از اتاقی به اتاق دیگر برود. کمپانی Yealink با طراحی و ساخت DECT IP Phone ، نوع جدید و منحصر به فردی از محصولات تحت شبکه را به بازار عرضه کرد. اکنون می‌خواهیم به بررسی W80 بپردازیم.

طراحی ساده و مدرن پایه DECT IP ظاهر این دستگاه را زیبا جلوه می‌دهد و این امکان را به کابر می‌دهد تا از W80B هم بر روی میز کار خود و هم با نصب بر دیوار استفاده کند.
W80B یالینک با پشتیبانی از رمزنگاری Opus کیفیت صدایی عالی و حرفه‌ای را هم در شرایط باند پهن و هم در شرایط ضعیف بودن شبکه در مقایسه با رمزنگارهای صوتی دیگر با باند کوتاه یا عریض فراهم می‌کند.‌

W80 یک پایه قابل تنظیم قدرتمند DECT است که شامل دو دستگاه می‌باشد؛ W80DM و W80B . در واقع W80DM حکم یک پایه و بیس مرکزی را دارد که حداکثر تا۱۰۰ پایه‌ی W80B را می‌تواند پشتیبانی کند که هرکدام از این دستگاه‌ها خودشان قابلیت اتصال به ۱۰۰گوشی ،۱۰۰ حساب SIP و۱۰۰ تماس همزمان را دارند. این دستگاه به صورت یکپارچه و با مدل‌هایی از گوشی DECT یالینک،اعم از W53H،W56H کار کرده و قابلیت اتصال به پایه تقویت کننده RT30 DECT را نیز دارد. این محصول متناسب با فضاهای بزرگ از جمله انبارها، هتل ها، دفاتر، خرده فروشی و سایر فضاهای بزرگ و شلوغ است. باتوجه به قابلیت جابجایی W80B یالینک و انعطاف پذیری این دستگاه بسیاری از مشکلات شارژ و سیم کشی سازمان برطرف شده و کار را برای کاربران آسان می‌کند. W80B نه تنها توانایی پشتیبانی از۱۰۰ تماس به صورت همزمان را دارد بلکه سرعت برقراری تماس و اتصال سیگنال را افزایش می‌دهد.

شما می‌توانید برای تهیه این محصول و یا گرفتن مشاوره فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.

يراحی سایت و بهینه سازی توسط هلووب