رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

W90DM

پایه ارتباط با گوشی­ های بیسیم W90

پایه قدرتمند فراهم کننده ارتباط با گوشی های بی سیم – تکنولوژی DECT
امروزه کارآمد بودن گوشی‌های تلفن بی‌سیم برای تمامی کاربران تلفن روشن و واضح است. همانطور که برقراری شبکه و سیستم VOIP در بسیاری از مراکز، سازمان‌ها و ادارات، مفید و ضروری می‌باشد؛ وجود سیستم گوشی‌های تلفن بی سیم نیز برای هر مکانی لازم و بهینه است. تا در صورت لزوم کاربر بتواند در هنگام مکالمه حرکت کرده و از اتاقی به اتاق دیگر برود. کمپانی Yealink با طراحی و ساخت DECT IP Phone ، نوع جدید و منحصر به فردی از محصولات تحت شبکه را به بازار عرضه کرد. اکنون می‌خواهیم به بررسی W90 بپردازیم.

طراحی ساده و مدرن پایه DECT IP ظاهر این دستگاه را زیبا جلوه می‌دهد و این امکان را به کابر می‌دهد تا از W90B هم بر روی میز کار خود و هم با نصب بر دیوار استفاده کند.
W90B یالینک با پشتیبانی از رمزنگاری Opus کیفیت صدایی عالی و حرفه‌ای را هم در شرایط باند پهن و هم در شرایط ضعیف بودن شبکه در مقایسه با رمزنگارهای صوتی دیگر با باند کوتاه یا عریض فراهم می‌کند.‌

W90 یک پایه قابل تنظیم قدرتمند DECT است که شامل دو دستگاه می‌باشد؛ W90DM و W90B . در واقع W90DM حکم یک پایه و بیس مرکزی را دارد که حداکثر تا۶۰ پایه‌ی W90B را می‌تواند پشتیبانی کند که هرکدام از این دستگاه‌ها خودشان قابلیت اتصال به ۲۵۰ گوشی ،۲۵۰ حساب SIP و۲۵۰ تماس همزمان را دارند. این دستگاه به صورت یکپارچه و با مدل‌هایی از گوشی DECT یالینک،اعم از W53H،W56H ، W59R ،CP930W کار کرده و قابلیت اتصال به پایه تقویت کننده RT30 DECT را نیز دارد. این محصول متناسب با فضاهای بزرگ از جمله انبارها، هتل ها، دفاتر، خرده فروشی و سایر فضاهای بزرگ و شلوغ است. باتوجه به قابلیت جابجایی و فاقد کابل بودن W90B یالینک، این دستگاه مشکلات شارژ و سیم کشی برای سازمان را برطرف کرده و کار را برای کاربران آسان می‌کند. W90B نه تنها توانایی پشتیبانی از ۲۵۰ تماس به صورت همزمان را دارد بلکه سرعت برقراری تماس و اتصال سیگنال را افزایش می‌دهد.

شما می‌توانید برای تهیه این محصول و یا گرفتن مشاوره فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

مشخصات فنی


حداکثر ۶۰ ایستگاه پایه
حداکثر ۲۵۰ گوشی
حداکثر ۲۵۰ حساب VoIP
حداکثر ۲۵۰ تماس همزمان
حداکثر ۲ تماس همزمان در هر گوشی
برگزاری تماس ، انتقال تماس ، کنفرانس ۳ طرفه
جابجایی بین تماس ها
انتظار ، بی صدا ، سکوت ، DND را صدا کنید
شناسه تماس گیرنده با نام و شماره
تماس ناشناس ، رد تماس ناشناس
تماس به جلو (همیشه / شلوغ / بدون پاسخ)
شماره گیری سریع ، پیام صوتی ، شماره گیری مجدد
نشانگر انتظار پیام
موسیقی در حالت انتظار (مبتنی بر سرور)
دفترچه تلفن محلی با حداکثر ۱۰۰ ورودی در هر گوشی
تاریخچه تماس (همه / از دست رفته / قرار داده شده / دریافت شده)
تنظیم مجدد کارخانه ، راه اندازی مجدد
قفل صفحه کلید ، تماس اضطراری

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.