رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

WF50

WF50
دانگل وایرلس یالینک ؛

اتصال تلفن‌های تحت شبکه به سوییچ بدون کابل و از طریق امواج Wi-Fi:

کمپانی یالینک تلفن‌های تحت شبکه‌ی متنوعی را در بازار عرضه کرده است. برخی از مدل‌ها قابلیت اتصال به Wi-Fi و بلوتوث را بر روی خود دارند، اما در بعضی مدل‌ها برای اتصال به Wi-Fi و یا بلوتوث باید از دانگلی جداگانه استفاده کرد تا امکان برقراری اتصال بی‌سیم را در شبکه برای تلفن ایجاد کند. اکنون ما به شما محصولی را معرفی می‌کنیم تا قابلیت اتصال به Wi-Fi را برای تلفن تحت شبکه‌ی شما به ارمغان آورد. این محصول چیزی نیست جز دانگل WF50.
دانگل WF50 ، با اتصال تلفن تحت شبکه‌ی شما به Wi-Fi علاوه بر سرعت بخشیدن به ارتباطاتتان و آسان شدن ارتباطات VOIP به واسطه‌ی استفاده از امواج Wi-Fi به شما این امکان را می‌دهد تا تلفن تحت شبکه‌ی خود را بدون نیاز به کابل شبکه و بدون محدودیت در مکان قرارگیری گوشی در محل کارتان به سوییچ متصل کنید.
این دانگل با استفاداه از دو باند فرکانسی ۲٫۴ و ۵ GHz امکان برقراری اتصال بی‌سیم را در محیط‌های گوناگون و با سرعت‌های بسیار بالا فراهم می‌کند؛ و ضمناً ارتباط پایداری را برای شما ایجاد می‌کند. به این ترتیب اولاً در هزینه‌های کابل کشی شبکه می‌توانید صرفه جویی نمایید و ثانیاً امکان جابه جایی در محدوده‌ی تحت پوشش امواج Wi-Fi دستگاه اکسس پوینت شبکه محل کارتان را خواهید داشت. در این شرایط کافی است که گوشی را با استفاده از آداپتور برق مخصوص به برق متصل کنید.خواهید دید که پس از روشن شدن گوشی اتصال بی‌سیم به صورت خودکار آماده بر قراری خواهد بود و فقط منتظر تأیید شما برای اتصال می‌باشد. به محض تأیید، اتصال بر قرار و گوشی شما در شبکه VOIP، فعال و آماده‌ی کار خواهد بود.
از اتصال بی‌سیم پایدار و کیفیت صدای HD گوشی‌های Yealink لذت ببرید.
شما می‌توانید برای تهیه این محصول و گرفتن مشاوره‌ی فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.