رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

WH62 Mono

هدست بیسیم یالینک WH62

هدست WH62 یالینک، یک هدست جدید وایرلس در سطح پایه با استاندارد DECT می‌باشد. این هدست در دو مدل تک گوشی و دو گوشی است. WH62 کارکرد یکپارچه و منسجم با بستر UC و ادغام آن با گوشی‌های تلفن تحت شبکه Yealink را فراهم می‌کند. کمپانی یالینک برای تجربه‌ی شما از یک صدای واضح در هنگام صحبت کردن و شنیدن در تماس‌های تلفنی و در کنفرانس‌های تصویری از تکنولوژی باند پهن و تکنولوژی سپر محافظ ضد سرو صدا (Acoustic Shield) استفاده می‌کند. هدست WH62 یالینک، یک محصول کاملا مناسب برای ارتباطات و همکاری می‌باشد؛ و با کنترل آسان و سریع از روی گوش و پوششی راحت، آسایش کاربران را تامین می‌کند.

صدایی به شفافیت آب زلال

با تکنولوژی Yealink Acoustic Shield هر ۲ میکروفون ساخته شده در این محصول، صدای زائد اطراف را بصورت خودکار حذف کرده و باعث بهبود رابط کاربری خواهند شد.

طراحی ارگونومیک این محصول و وزن بسیار کم آن، باعث می‌شود تا به راحتی و بدون دغدغه و خستگی، آن را ساعت‌ها روی سرتان نگه دارید. البته از حق هم نگذریم که یالینک وقت زیادی را برای طراحی ارگونومیک این هدست صرف نموده است. همچنین برای آنکه به راحتی بتوانید در اطراف محیط کاری خود قدم بزنید، تا ۱۶۰ متر پوشش وای فای برای شما در نظر گرفته شده است تا دیگر نگران هیچ چیز نباشید و فقط روی کار خود تمرکز کنید.

دیگر به آداپتور EHS اضافه نیاز ندارید. زیرا می‌توانید پایه DECT خود را به راحتی با یک کابل USB و دو کابل MicroUSB به کامپیوتر یا IP Phone خود متصل نمایید.

بی وقفه ادامه بده

برای نشان دادن اینکه شما در حال مکالمه هستید یک چراغ روی این محصول تعبیه شده است تا هنگامی که مشغول صحبت هستید، اطرافیان شما از این مسئله خبردار شوند و بصورت نا آگاهانه مزاحم صحبت کردن شما با تماس‌های مداوم نشوند. پس می‌توانید فقط و فقط روی مکالمه خود تمرکز کنید.

مشخصات فنی

۲ پورت میکرو USB
تکنولوژی سپر محافظ ضد سرو صدا (Acoustic Shield)
زمان مکالمه تا ۱۴ ساعت (دوگوشی) / ۱۳ ساعت (تک گوشی)
برد بی سیم تا ۱۶۰ متر

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.