رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

WH63 Portable

هدست بیسیم یالینک WH63

هدست WH63 یالینک، یک هدست جدید وایرلس در سطح پایه با استاندارد DECT می‌باشد. این هدست کارکرد یکپارچه و منسجم با بستر UC و ادغام آن با گوشی‌های تلفن تحت شبکه Yealink را فراهم می‌کند. کمپانی یالینک برای تجربه‌ی شما از یک صدای واضح در هنگام صحبت کردن و شنیدن در تماس‌های تلفنی و در کنفرانس‌های تصویری از تکنولوژی باند پهن و تکنولوژی سپر محافظ ضد سرو صدا (Acoustic Shield) استفاده می‌کند. هدست WH63 یالینک، یک محصول کاملا مناسب برای ارتباطات و همکاری می‌باشد؛ WH63 با وزن ۱۹ گرمی خود باعث کنترل آسان و سریع از روی گوش و پوششی راحت شده و آسایش کاربران را تامین می‌کند.

روش‌های چندگانه استفاده از این هدست

طراحی ارگونومیک این محصول و وزن بسیار کم آن، باعث می‌شود تا به راحتی و بدون دغدغه و خستگی، آن را ساعت‌ها روی گوشتان از طریق قلاب گوش نگه دارید. البته از حق هم نگذریم که یالینک وقت زیادی را برای طراحی ارگونومیک این هدست صرف نموده است. همچنین برای آنکه به راحتی بتوانید در اطراف محیط کاری خود قدم بزنید، تا ۱۲۰ متر پوشش وای فای برای شما در نظر گرفته شده است تا دیگر نگران هیچ چیز نباشید و فقط روی کار خود تمرکز کنید.

اتصالی بی دغدغه

دیگر به آداپتور EHS اضافه نیاز ندارید. زیرا می‌توانید پایه DECT خود را به راحتی با یک کابل USB و دو کابل MicroUSB به کامپیوتر یا IP Phone خود متصل نمایید.

 صدایی به شفافیت آب زلال

با تکنولوژی Yealink Acoustic Shield هر ۲ میکروفون ساخته شده در این محصول، صدای زائد اطراف را بصورت خودکار حذف کرده و باعث بهبود رابط کاربری خواهند شد.

بی وقفه ادامه بده

برای نشان دادن اینکه شما در حال مکالمه هستید یک چراغ روی این محصول تعبیه شده است تا هنگامی که مشغول صحبت هستید، اطرافیان شما از این مسئله خبردار شوند و بصورت نا آگاهانه مزاحم صحبت کردن شما با تماس‌های مداوم نشوند. پس می‌توانید فقط و فقط روی مکالمه خود تمرکز کنید

مشخصات فنی

دارای پورت USB
قابلیت پشتیبانی از چراغ اشغال خط
دارای سپر محافظ ضد سر و صدا
زمان مکالمه تا حداکثر ۸ ساعت
برد بی‌سیم تا ۱۲۰ متر
برای تهیه‌ی این محصول و گرفتن مشاوره‌ی فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده‌ی رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید