رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

WH66 Mono

هدست بیسیم یالینک WH66

هدست بی‌سیم DECT یالینک – پیشرفته

هدست WH66 یالینک، یک هدست جدید وایرلس در سطح پایه با استاندارد DECT می‌باشد. این هدست در دو مدل تک گوشی و دو گوشی است. WH66 کارکرد یکپارچه و منسجم با بستر UC و ادغام آن با گوشی‌های تلفن تحت شبکه Yealink را فراهم می‌کند. کمپانی یالینک برای تجربه‌ی شما از یک صدای واضح در هنگام صحبت کردن و شنیدن در تماس‌های تلفنی و در کنفرانس‌های تصویری از تکنولوژی باند پهن و تکنولوژی سپر محافظ ضد سرو صدا (Acoustic Shield) استفاده می‌کند. هدست WH66 یالینک، یک محصول کاملا مناسب برای ارتباطات و همکاری می‌باشد؛ و با کنترل آسان و سریع از روی گوش و پوششی راحت، آسایش کاربران را تامین می‌کند. WH66 درواقع همان WH62 است که به همراه شارژر وایرلس و صفحه‌ی نمایشگر لمسی به کار برده می‌شود و محصولی پیشرفته و مدیریتی است.

هر ساعت از روز، بدون خستگی بتازید

طراحی ارگونومیک این محصول و وزن بسیار کم آن، باعث می‌شود تا به راحتی و بدون دغدغه و خستگی، آن را ساعت‌ها روی سرتان نگه دارید. البته از حق هم نگذریم که یالینک وقت زیادی را برای طراحی ارگونومیک این هدست صرف نموده است. همچنین برای آنکه به راحتی بتوانید در اطراف محیط کاری خود قدم بزنید، تا ۱۶۰ متر پوشش وای فای برای شما در نظر گرفته شده است تا دیگر نگران هیچ چیز نباشید و فقط روی کار خود تمرکز کنید.

اتصالی بی دغدغه

دیگر به آداپتور EHS اضافه نیاز ندارید. زیرا می‌توانید پایه DECT خود را به راحتی با یک کابل USB و دو کابل MicroUSB به کامپیوتر یا IP Phone خود متصل نمایید.

 صدایی به شفافیت آب زلال

با تکنولوژی Yealink Acoustic Shield هر ۲ میکروفون ساخته شده در این محصول، صدای زائد اطراف را بصورت خودکار حذف کرده و باعث بهبود رابط کاربری خواهند شد.

بی وقفه ادامه بده

برای نشان دادن اینکه شما در حال مکالمه هستید یک چراغ روی این محصول تعبیه شده است تا هنگامی که مشغول صحبت هستید، اطرافیان شما از این مسئله خبردار شوند و بصورت نا آگاهانه مزاحم صحبت کردن شما با تماس‌های مداوم نشوند. پس می‌توانید فقط و فقط روی مکالمه خود تمرکز

صفحه نمایشگر لمسی

این دستگاه در کنار هدست WH66 قرار می‌گیرد و به کاربر این امکان را می‌دهد تا از طریق لیست مخاطبان به وسیله‌ی این صفحه تماس بگیرد و در صورت لزوم حجم صدا را افزایش یا کاهش دهد؛ همچنین این صفحه نمایشگر قابلیت پخش از لیست موزیک موبایل را نیز فراهم می‌کند.

شارژر وایرلس

این شارژر در کنار پایه DECT دستگاه و صفحه نمایشگر به عنوان پایه ای برای تلفن همراه قرار می‌گیرد و با شارژ سریع ۱۰ وات موبایل شما را شارژ می‌کند

مشخصات فنی:

برد بی‌سیم تا ۱۶۰ متر
۲ پورت USB
تکنولوژی سپر محافظ ضد سرو صدا (Acoustic Shield)
دارای شارژر وایرلس موبایل
دارای صفحه نمایشگر لمسی
پشتیبانی از چراغ اشغال خط کاربر
بلندگویی با صدای واضح و شفاف

 

برای تهیه‌ی این محصول و گرفتن مشاوره‌ی فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده‌ی رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.