رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

WHC60

WHC60
شارژر وایرلس تلفن همراه یالینک؛

امروزه بسیاری از اتصالات بین وسایل الکترونیکی از طرق امواج بلوتوث است که این امر باعث می‌شود تا شارژ وسایل الکترونیکی خیلی زود تمام شود. کمپانی بزرگ Yealink برای رفع نیاز کاربران خود در این زمینه، WHC60 را طراحی و به بازار مشتریان خود عرضه کرد. در ادامه به بررسی بیشتر این محصول می‌پردازیم.
شارژر وایرلس WHC60 یالینک درکنار هدست‌های WH66 و WH67 به کار برده می‌شود. طراحی این شارژر به گونه‌ای است که کارایی و عملکرد این هدست‌ها را برای کاربران افزایش می‌دهد. نصب WHC60 بسیار آسان است و شما را از هر گونه کابلی بی‌نیاز می‌کند.
این شارژر وایرلس علاوه بر قابلیت شارژ کردن پایه‌ای برای قرار گیری تلفن همراه در کنار هدست‌های WH66 و WH67 نیز می‌باشد؛ فقط لازم است تا موبایل خود را از طریق بلوتوث به هدست وصل کنید ، سپس بر روی WHC60 قرار دهید و آن را در بهترین زاویه تنظیم کنید در نهایت می‌توانید کنفرانس ویدیویی خود را شروع کرده و از طریق ارتباط مستقیم با هدست‌های پیشرفته یالینک جلساتی با صدای شفاف و واضح را تجربه کنید.
شما می‌توانید برای تهیه این محصول و گرفتن مشاوره فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.