رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

YH36 Dual

هدست یالینک YHS36

هدست یک گوشی یا دو گوشی یالینک با قابلیت اتصال RJ9

اتصال ساده و انعطاف پذیری هدست YHS36

هدست YHS36 دارای ظاهری بسیار زیبا با کارایی آسان است که دارای یک گوشی با ابری نرم و راحت و متناسب با گوش می‌باشد. با توجه به سبک بودن و انعطاف پذیر بودن این هدست، YHS36 نه تنها برای استفاده‌ی روزانه در تماس‌ها و مکالمات تلفنی کاربردی است بلکه برای ارتباطات اداری و مراکز تماس تلفن نیز طراحی شده است. همچنین شما می‌توانید این هدست را توسط پورت RJ9 مستقیما به تلفن خود متصل کنید. طراحی ارگونومیک و سبک، این هدست را برای تماس‌های کنفرانسی طولانی و استفاده روزانه به اندازه کافی راحت کرده است.

عملکرد عالی صدا

این هدست با فناوری صوتی Wideband HD باعث وضوح بیشتر صدا می‌شود و صداهای اضافی پس زمینه را حذف می‌کند. با هدست YHS36 هم صدای ارسالی و هم صدای دریافتی با کیفیت را در مکالمات خود تجربه خواهید کرد.

 

مشخصات فنی

حذف نویز میکروفون
طراحی ارگونومیک برای راحتی در استفاده روزانه و مداوم
میکروفون محوری ۳۳۰ درجه
بالشتک های نرم با قرارگیری راحت بر روی گوش شما

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.