رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

YLPOE30

YLPOE30
منبع تغذیه و تامین برق لازم از بستر شبکه و سویچ های POE؛

YLPOE30 یالینک محصولی جانبی است که با استفاده از آن می‌توانید نیازهای زیادی را بر طرف کنید. برخی از دستگاه‌ها قابلیت اتصال به برق از طریق آداپتور را به دلایل مختلفی دارا نیستند، که از جمله‌ی آن دلایل می‌شود به کنترل برق وارد شده به دستگاه و در نتیجه سلامت دستگاه اشاره کرد. این دستگاه‌ها باید با کابل شبکه به سوئیچ متصل شوند. در واقع با استفاده از YLPOE30 شما می‌توانید بدون تهیه‌ی سوئیچی با قابلیت POE، که بسیار پر هزینه تر از سوئیچ معمولی است دستگاه های خود را به شبکه و سوئیچ وصل کنید. همچنین این محصول می‌تواند به عنوان منبع تغذیه‌ی تلفن‌هایی نظیر CP960 یالینک نیز ‌باشد.

شما می‌توانید برای تهیه این محصول و گرفتن مشاوره‌ی فنی با شرکت داده‌های نوری افق ایرانیان نماینده رسمی Yealink در ایران تماس بگیرید.

شرکت داده های نوری افق به صورت تخصصی در شبکه های نسل جدید مخابرات و بر روی محصولات این صنعت کار می کند. ما نماینده رسمی گوشی های تلفن تحت شبکه یالینک Yealinkو سیستم های گیت وی های Yeastarدر ایران می باشیم و در زمینه های دیگر صنعت VOIP Voice Over IP و سایر محصولات مرتبط در زمینه شبکه های کامپیوتری به عنوان یکی از فعالان این صنعت در بازار حضوری پر رنگ و تاثیرگذار داریم.